Wyróżnienia przyznane serwisowi Muszle.net.pl

Poniżej znajduje się tylko część wyróżnień, jakie otrzymał serwis Muszle.net.pl.

Focus nr 1/2006
Dział "Kalejdoskop" - str. 21
Ślimacze domki
Kolekcjonerzy muszli są gotowi zapłacić za niektóre okazy nawet 10 tysięcy dolarów! Informacje o najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych muszlach świata znajdziemy na doskonale przygotowanej stronie miłośnika morskich okazów.
Dwutygodnik Komputer Świat nr 17/2006 (14.08. - 27.08.)
Dział "Ciekawe strony" - str. 50
Muszle.net.pl
Wiedza autora strony na temat muszli oraz ogrom informacji, jakie umieścił na stronie, jest naprawdę imponująca. Nietrudno się domyślić, że witryna Muszle.net.pl to dzieło pasjonata i kolekcjonera. Znajdziemy na niej wszystko, co jest związane z muszlami, zarówno z tymi z Bałtyku, jak i z egzotycznych mórz i oceanów całego świata. Gdyby autor strony nie zadał sobie trudu zrobienia w internecie bogatej galerii zdjęć nawet najrzadszych rodzajów muszli, zapewne większości z nich nigdy nie byłoby nam dane zobaczyć.
Oczywiście na stronie, oprócz pięknych zdjęć, znajdziemy również mnóstwo informacji o pochodzeniu muszli, ciekawostki z nimi związane oraz informacje dla kolekcjonerów dotyczące przechowywania, przewożenia i konserwowania rzadkich okazów.
Internet Maker nr 5/2006 (wrzesień-październik 2006)
Dział "Wasze strony"
Muszle.net.pl
Mimo że wakacje dobiegły już końca, a pogoda jest coraz bardziej jesienna, warto przypomnieć sobie, jak to cudownie było wylegiwać się na plaży. Na pewno takie ciepłe wspomnienia przywodzi na myśl serwis Muszle.net.pl.
Jak sama nazwa wskazuje, strona poświęcona jest muszlom morskim. Główną atrakcją serwisu jest obszerna galeria ponad 350 zdjęć muszli z obszernej kolekcji autora. Strona zawiera również interesujące ciekawostki oraz forum dla miłośników tego hobby. Ciekawym dodatkiem jest także ranking najpiękniejszych muszli.
Magazyn INTERNET nr 1/2006
Witryna miesiąca - styczeń 2006
Muszle morskie
Prezentowana witryna jest dziełem Krzysztofa Kuźniara, który od dziesięciu lat zajmuje się kolekcjonowaniem muszli morskich. W swych zasobach zgromadził ponad tysiąc okazów. Ich fotografie zostały umieszczone w dziale "Galeria". Znajdziemy wśród nich tzw. porcelanki, stożki, szponiatki, turbany itp. O tym, jakie znaczenie mają poszczególne nazwy możemy dowiedzieć się przechodząc do działu "Ciekawostki". Początkujący kolekcjonerzy powinni też zwrócić uwagę na dział "Porady". Poza słowniczkiem konchiologicznym autor witryny udostępnił w nim wskazówki traktujące o transportowaniu muszli, ich konserwacji i składowaniu. Całość uzupełniają relacje z wystaw oraz odnośniki użyteczne dla kolekcjonerów.
Magazyn WPROST
Złota Strona Wprost 3 tygodnia października 2005
muszle.net.pl
Witryna muszle.net.pl, która została wybrana Złotą Stroną "Wprost" trzeciego tygodnia października, to strona pasjonata muszli. Można tu znaleźć wiele ciekawostek z tej dziedziny, ale przede wszystkim bogatą galerię muszli o rzadko spotykanych kształtach.
Złota Strona Tygodnika WPROST
PC WORLD KOMPUTER on line
Witryna dnia - 6 październik 2005 r.
Muszle
Na łamach serwisu znajduje się galeria ze zdjęciami muszli oraz porady dla poszukiwaczy i kolekcjonerów. Na łamach witryny znaleźć można również artykuły poświęcone morskim skarbom, forum oraz katalog linków o podobnej tematyce.
Algorytmy.pl
Wyróżnienie - Ciekawa Strona
MUSZLE
Strona kolekcjonera, która zawiera informacje na temat muszli oraz praktyczne porady dotyczące pozyskiwania, zbierania i przechowywania muszli. W Galerii można obejrzeć zdjęcia muszli różnych mięczaków. Ciekawym źródłem informacji jest słownik konchiologiczny, forum, ciekawostki oraz ranking najpiękniejszych okazów.
Ciekawa Strona
WP Hit
Strona oznaczona jako WP Hit
MUSZLE
WP Hit to prowadzona przez Wirtualną Polskę akcja promująca wartościowe niekomercyjne strony WWW w polskim Internecie.
Strefa9.pl - serwis ludzi aktywnych
1. miejsce w konkursie COOLSITE za październik 2005
www.muszle.net.pl
Serwis poświęcony muszlom morskim.
Konkurs na najlepszą stronę www - COOL SITE - 1.miejsce
Kataloog.info - Katalog Ciekawych Stron
Wyróżnienie w konkursie PERŁY INTERNETU za grudzień 2005
www.muszle.net.pl
Serwis o muszlach morskich.
Wyróżnienie w Konkursie PERŁY INTERNETU - kataloog.info - Grudzień 2005
Progs.pl
Konkurs na najlepszą stronę WWW - 2. miejsce za listopad 2005
www.muszle.net.pl
programy, kodeki w progs.pl
Zonep2p.pl
Konkurs stron internetowych - zwycięzca drugiej sesji 01.10.2005 - 01.01.2006
www.muszle.net.pl
Wyróżnienie w konkursie z ZoneP2P.pl !!!
START24.pl
Strona wyróżniona przez Start24.pl "Złotą Kreską"
www.muszle.net.pl
Mportalik.com
3. miejsce w konkursie GIT-Site za październik 2005
www.muszle.net.pl
3. miejsce w konkursie GIT-Site
Webmaster.mocny.com
3. miejsce w konkursie na najlepszą stronę www za październik 2005
www.muszle.net.pl
Kataloog.info - Katalog Ciekawych Stron
Wyróżnienie - Ciekawa Strona
www.muszle.net.pl
Strona wyróżniona przez Katalog Ciekawych Stron
Pralka.pl - Losowa wyszukiwarka
Strona wyróżniona przez Pralka.pl
www.muszle.net.pl
Serwis pralka.pl pomyślany jest jako losowa wyszukiwarka internetowa - chcemy promować ciekawe strony www (wyróżniamy strony o ciekawej tematyce, wnoszące coś nowego do internetowej codzienności) i umieszczając je w naszej bazie, przez co z jednej strony zwiększać ich popularność, a z drugiej zapewniać rozrywkę internautom znudzonym odwiedzaniem tylko największych i najpopularniejszych stron polskiego internetu.
Strona wyróżniona przez Pralka.pl
All About Seashells
Strona wyróżniona przez wyszukiwarkę All About Seashells
www.muszle.net.pl
Professional website devoted to collecting of seashells. Here you can find a lot of photos of seashells,articles, advices and many more.
all about seashells logo
Idź do góry
Ustaw jako startową Dodaj do ulubionych Polska wersja English version Muszle.net.pl - strona główna